wz


 Nabídky 
· Domů
· Aktuality
· Ankety
· Content
· Články
· Diskuze
· Doporučte nás
· Fotogalerie
· Ke stažení
· Napište nám
· Odkazy
· Statistiky návštěv


 Návštěvnost 


   Prihlášení 
LOGIN


 ZÁVODY: Výsledky jarních závodů 
O víkendu proběhly na rybníku v Bystřici tradiční rybářské závody. V sobotu dorazilo 100 dospělých rybářů, kteří se utkali o titul nejlepšího lovce.

Jarní rybářské závody O víkendu proběhly na rybníku v Bystřici tradiční rybářské závody. V sobotu dorazilo 100 dospělých rybářů, kteří se utkali o titul nejlepšího lovce. Slunce prozářilo hladinu rybníka od ranních hodin a tak ihned po zahájení soutěže začali lovící tahat jednoho kapra za druhým. Nakonec se soutěžícím podařilo ulovit 42 ks kapra o celkové délce 1878 cm. Na obsazení vítězných míst museli soutěžící ulovit alespoň 3 ušlechtilé ryby. První místo obsadil pan Vladislav Hrankyj se 4 kapry s celkovým počtem 177 bodů. Druhý se umístil Tomáš Heczko s 175 body a na třetím místě skončil Brys Tadeáš se 150 body.
Druhý den soutěžili v lovu děti. Celkem se do soutěže přihlásilo 42 mladých rybářů a rybářek. Bohužel počasí jim nepřálo tak jak dospělým v sobotu. Slunce za celé dopoledne nevykouklo a navíc občas i zapršelo. I přes tuto nepřízeň nakonec všichni vydrželi až do vyhlášení výsledků. Rybku se podařilo ulovit 14 dětem. První místo obsadil Branc Tobiáš s 55 body. Na druhém místě skončil Bajtek Jan s 52 body a třetí příčku obsadila nadějná mladá rybářka Niemcová Tereza.
Během nedělního dopoledne se navíc podařilo ulovit místní raritu sumce albína. Tento sumec už dosahuje délky 127 cm a jelikož je jeho doba hájení, tak byl vrácen zpět do vody.
 


 Související odkazy 
· Více o tématu
· Další články od autora admin
Pronájem chatky v Roudně - Slezská Harta Hodnocení článku 
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné Možnosti 

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Výsledky jarních závodů" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Copyright © www.MiroSOFT.info. All Rights Reserved.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund